Ünlü manken ve aynı zamanda sunuculardan Ebru Şallı’nın karpuz desenine sahip deniz yatağının üstünde vermiş olduğu cesur pozlar çok büyük bir beğeni toplamış oldu. İş insanlarından Uğur Akkuş’la çok mutlu bir evliliği bulunan güzel manken Ebru Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraflar ile kendisine hayran bırakmayı sürdürüyor. Şallı’dan bu defa ise deniz yatağının üstünde çekilmiş çok cesur pozlar gelmiş durumda.

Ünlü mankenlerden Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş’a Bodrum ilçesi içerisinde sürpriz doğum günü partisi gerçekleştirmişti. İkili partide yer alan arkadaşlarına mutluluk pozları verdiği esnada, Ebru Şallı da eşine ortalama olarak 300.000 Türk Lirası değerine sahip bir saat hediye etmiş oldu.

Ebru Şallı, denize karşı bir tutkunluğu olduğu bilinen iş insanlarından Uğur Akkuş’a, deniz ile birlikte tekne temasına sahip bir pasta hazırlatmış idi, ‘Happy Birthday Uğur’um’ ifadeleri ile birlikte de üstüne bir not yazdırmış oldu.

Ünlü durumda bulunan manken Ebru Şallı bir de ‘karpuz’ şekline sahip deniz yatağına uzanarak vermiş olduğu pozlarla gündeme gelmiş durumda. Fotoğrafları seçme esnasında kararsız kaldığından dolayı da tamamını paylaştı.