Serenay Aktaş ile Kenan Acar’ın mart ayı içerisinde başlamış olan ilişkileri haziran ayına gelindiğinde sona ermiş idi. İddialara bakılır ise ilişkinin bitme konusunda sebebi de Serenay Aktaş’ın yakın arkadaşlarından biri olan Açelya Topaloğlu.

Serenay Aktaş ve de Kenan Acar ‘‘Meryem’’ ismine sahip olan dizi içerisinde 2 tane sevgiliyi canlandırmış idi.

Arkadaşlıkları ise 2018 senesinin mart ayı içerisinde set dışına taşmış, yeni bir aşka dönüşmeye başlamıştı. Ancak bu mutlulukları ise hiç uzun bir zaman devam etmemiş, haziran ayı içerisinde ayrılıkta kapıyı çalmış idi.

İddialara bakılır ise; Kenan Acar bu başlamış olduğu ilişkiye tekrar ‘‘Meryem” ismine sahip olan dizi içerisinde rol almakta bulunan ve Serenay Aktaş’ın arkadaşlarından biri olan Açelya Topaloğlu’nun uğruna son verme kararı aldı. Kenan Acar ve de Açelya Topaloğlu’nun aşkları ise tam 6 ay sonrasında açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Serenay Aktaş bu durumu öğrendikten sonra ise adeta küplere binmiş oldu. Bu durum karşısında fazlası ile sinirlenerek Twitter isimli sosyal medya platformu hesabı üzerinden Açelya Topaloğlu ile ilgili olarak; ”Bu çirkinliğe hiç bir şekilde inanmayı istemiyorum.” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

28 yaşında bulunan Kenan Acar ise, Açelya Topaloğlu’ndan tam 4 yaş küçük bir durumda.