Seda Sayan 17 yıl önce programına Hande Yener’i konuk etmiş, birlikte Yener’in ‘Acı Veriyor’ şarkısını seslendirmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde sandıktan çıkan bu görüntüler sosyal medyada viral olmuş ve hayranları Seda Sayan’dan bu şarkıyı istemişti. Sayan onları kırmadı ve stüdyoya girerek şarkıyı kaydetti. ‘Acı Veriyor’ Seda Sayan yorumuyla çok yakında dijital platformlarda…

Yaptığı televizyon programları, şarkıları ve dobra tarzıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan son dönemde müzik kariyerine ağırlık verdi. Art arda yayınladığı şarkıları \’Gör Bak\’ ve \’Benim Seni Görmem Lazım\’ ile listelerde başarıdan başarıya koşarken \’Ah Geceler\’ gibi klasik şarkıları da sosyal medyada viral olmaya devam ediyor. TikTok ve Instagram gibi platformlarda binlerce kez paylaşılan şarkılarıyla Z kuşağını da yakalayan Seda Sayan gençlerin sesine kulak veriyor.

2000\’li yılların ortasında Seda Sayan\’ın Hande Yener\’i programına konuk ettiği ve birlikte 2004 çıkışlı \’Acı Veriyor\’ şarkısını seslendirdikleri görüntüler geçtiğimiz günlerde yine viral olmuştu. Seda Sayan\’ın yorumundan herkes etkilenmiş ve hayranları “Bu şarkıyı söylemelisin” çağrısında bulunmuştu. Sevenlerinin bu isteğine kayıtsız kalamayan Seda Sayan stüdyoya girdi ve \’Acı Veriyor\’u kendine özgü sesi ve tarzıyla kaydetti. Çok yakında single olarak yayınlanacak şarkının listelerde fırtına gibi esmesi bekleniyor.