Türk pop müziği içerisinde damgasını vurmayı başaran isimler arasındaki 61 yaşında bulunan Zerrin Özer, geride bırakmış olduğumuz akşam üzeri 34 yaşında bulunan Murat Akınca ismine sahip sevgilisi ile dünya evine girdi. Çiftin nikah töreni için ünlü isimlerde katılmış oldu.

Zerrin Özer’in Zekeriyaköy’de yer alan villasının bahçe kısmında yakın arkadaşlarıyla birlikte akrabalarının katılmış olduğu bu düğün töreni esnasında çok renkli görüntüler de oluşmuş oldu. Yaklaşık olarak 100 tane davetlinin katılmış olduğu bu düğün içerisinde çifti Şehrazat ile birlikte Seda Akay, Ahmet San, Suadiye, Kemal Aslan ve Özgür Aras da hiç bir şekilde yalnız bırakmayan adlar arasındaydı.

Zerrin Özer geçmiş olduğumuz aylarda katılmış olduğu bir magazin programı esnasında; ”Çok yakın bir zamanda duyarsınız güzel durumdaki haberleri. Evlilikle ilgili bir teklif aldım. Uzun bir zamandan beri de ilişkim devam ediyor, hiçbir şekilde görüntülenmedik dışarda. 2 yıla yaklaşmakta ilişkimiz başlayalı. Sevgilim ise bizim camia içerisinden değil. Bana fazlası ile güzel bir şekilde bakmakta, adeta bir bebek gibi… Kalbimle birlikte yolumun da yoldaşı desem olur. Aşığım ben kendisine. Evlilikle ilgili teklifi de kabul ettim. Birkaç ay içerisinde de nikah masasına oturmuş olacağız” şeklinde bir açıklama gerçekleştirmişti.