Kanal D üzerinde 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan oyunculardan Yıldız Asyalı, bir tane seyircinin soru sormasının üstüne senelerdir yüzünde yer alan izin gerçek hikayesini açık bir şekilde anlattı.

Eyvah Kızım Büyüdü ile birlikte Hayat Bilgisi isimli diziler içerisinde çok büyük bir ün kazanan başarılı oyunculardan biri olan Yıldız Asyalı, Kanal D üzerinde ekranlara gelen Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Yıldız Asyalı burda, yüzünde yer alan değişimle alakalı kendisine sorulan sorulara canlı yayın esnasında açık bir şekilde cevap verdi.

Başarılı durumdaki oyuncu, bir tane seyirci tarafından sorulan ”yüzüne ne oldu senin, bir şey mi yaptırdın?” şeklindeki sorunun üstüne yüzünde yer alan izin gerçek hikayesini de açık bir şekilde anlattı. Asyalı, soruyla alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”2014 senesi içerisinde bir tane kaza geçirdim. Araba içerisindeydim. Aniden bir fren yaptı. Arka koltukta oturduğum esnada, önde yer alan koltuğa çarptım. Yanağımda bundan dolayı şişti. Babama da bu durumu söyleyemedim. 1 hafta ila 10 gün arasında bu geçti. Yanağım bu şekilde gamze gibi kalmış oldu. Doktora bu konuyla alakalı sordum; ”Takıl bu şekilde yapabilecek bir şey yok” şeklinde konuştu. Rahatsızda değilim aslında.”