Anadolu Rock müzik tarzı sayesinde tanınmayı başaran sanatçılardan Hakan Ergün, bugün albümle ilgili herkesi çok fazla meraklandıran bir paylaşıma daha imzasını attı. Paylaşımına bakıldığında Barış Manço ile İlhan Şeşen imzasına sahip 2 tane değişik şarkı ile Ekim ayı içerisinde müzikseverlerle buluşacak olduğuna açık bir şekilde değindi

Anadolu Rock Müzik tarzından dolayı çok büyük bir kitlenin sevgisini kazanmayı başaran isimlerden Hakan Ergün, geçmiş olduğumuz yıl içerisinde yine ünlü isimlerden İlhan Şeşen imzasını taşıyan ‘Gibi Gibiyim’ adlı çalışmayı yeniden cover yaparak çok önemli bir çıkış gerçekleştirmeyi başardı. Ayrıca başarısı bunla da bitmeyen genç sanatçı geçtiğimiz yaz mevsimine de İlhan Şeşen imzalı ‘Gibi Gibiyim’ adlı cover şarkısı sayesinde yaza damga vurdu.

Üzerinde çalıştığı şarkılar konusunda isim bilgisi açıklamayan Hakan Ergün’ün bu çalışmalar için klip çekip çekmeyeceği de müzik severler tarafından merak konusu olmaya başlamış durumda. Ayrıca müzik severler Barış Manço’nun hangi eserinin Hakan Ergün tarafından yorumlanacağını da çok fazla merak etmeye başlamış durumdalar. Ancak Hakan Ergün ise bu konuyla alakalı olarak ipucu vermeme konusunda çok kararlı.