Mustafa Sandal ile Saadettin Saran’ın, sosyal medya üzerinde yaptığı cesur paylaşımlar ile birlikte olay olmayı başaran Cansu Taşkın ile konuşmaları açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu cesur resimleri ile birlikte gündemden düşmemekte olan sosyetik güzellerden Cansu Taşkın, katılmış olduğu 2. Sayfa isimli program içerisinde Mustafa Sandal’ın, boşandıktan hemen sonrasında kendisine mesaj atmış olduğunu açık bir şekilde ifade etti.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde hesabının hacklendiği haberleri paylaşılan Cansu Taşkın, Mustafa Sandal ile ilk önce Instagram üzerinden bir süre konuşmuş olduğunu daha sonrasında ise whatsapp üzerinden konuşmaya devam etmiş olduklarını ifade etti.

Cansu Taşkın ise Mustafa Sandal’ın kendisi ile görüşmeyi istediğini lakin görüşmemiş olduğunu da açık bir şekilde söyledi. Cansu Taşkın ayrıca, Mustafa Sandal ile konuşmakta olduğu dönem içerisinde, Sadettin Saran’ın da kendisine mesaj atmış olduğunu açık bir şekilde ifade etti. Saran boşanmalarının hemen sonrasında Mustafa Sandal’ın eski eşi olan Emina Jahovic ile beraber olmaya başlamış idi.

Cansu Taşkın ise o dönemlerde aşk acısı çektiğinden dolayı Mustafa Sandal’la görüşmelerinin sadece mesajlaşma ile sınırlı kalmış olduğunu Sandal’la yazıştığından dolayı da Saran’ın mesajlarına hiç bir şekilde yanıt vermemiş olduğunu ifade etti.