24 yaşında bulunan kıvrımlı modellerden Demi Rose, annesinin ölmesinin sonrasında yapmış olduğu bikinili paylaşım ile birlikte çok fazla tepki çekti.

Kıvrımlı fiziği ile birlikte çok büyük bir beğeni toplamış olan İngiliz modellerden Demi Rose, yaklaşık olarak 8 ay öncesinde babasını yitirmişti. Rose, geçmiş olduğumuz günler içerisinde de 63 yaşında bulunan annesi Christine’i de yitirmiş olduğunu açıkladı.

Rose annesinin ölmesiyle ilgili haberini ise ”Cennet yeni bir tane daha melek kazandı. Huzur içerisinde uyu sen anne. Umarım orda babam ile berabersinizdir” şeklindeki bir not ile duyurdu.

Özellikle de iç çamaşırı modelliği yapması ile birlikte ün kazanan Demi Rose’un, annesinin ölmesinin hemen sonrasında işinin başına dönmüş olması da büyük bir olay oldu.

Rose, sosyal medya üzerinde bikinili durumdaki pozlarını paylaşıp ”Destek amacıyla hepinize de fazlasıyla teşekkür ederim. Gerçekten fazlasıyla minnettarım ve de hepiniz benim çok geniş bir ailem gibisiniz. Dönmek için karar verdim” ifadelerine yer verdi.

Instagram isimli sosyal medya platformunda paylaşmış olduğu cesur pozlar ile isminden söz ettirmekte bulunan Rose’un 9 milyon taneden fazla takipçisi bulunmakta.