Yapımcı ve aynı zamanda kanal sahibi olan Acun Ilıcalı’yla boşandıktan hemen sonra ismi DJ Guido Senia’yla anılmakta olan Şeyma Subaşı’nın yurt dışındaki tatilleri hiç bir şekilde hız kesmeden sürüyor. En son kızı olan Melisa’yı Türkiye’de bırakıp Phuket’e gitmiş olan Subaşı, vicdanını rahatlatabilmek amacıyla kızıyla yapmış olduğu görüntülü konuşmanın resmini Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Şeyma Subaşı geçmiş olduğumuz günlerde uzun bir zamandan beri tatil yapmakta olduğu Meksika Tulum’dan İstanbul iline geri dönmüştü. Bebek’te yer alan mekanına uğramış olan ve buradan paylaşımlar gerçekleştiren Şeyma Subaşı, kısa bir zaman İstanbul ilinde kaldıktan sonra tekrardan yurt dışına çıktı.

Senenin büyük bir bölümünü yurt dışında tatilde geçirmiş olan Subaşı kızı Melisa’yı da babasının yanına bırakıp geçmiş olduğumuz gün Phuket’e uçuş yaptı. Burada isminin anılmakta olduğu Fransız asıllı DJ’lerden Guido’yla buluşan ve samimi görüntüleri haberleştirilmiş olan Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşımla kızına duymakta olduğu özlemi de dile getirmiş oldu.

Kızı ile görüntülü arama yaptığı esnada çekmiş olduğu ekran görüntüsünü Instagram hesabı üzerinden paylaşan Subaşı bu görüntünün üstüne yazmış olduğu; ”Anneler ve babalar iş amacıyla tatil amacıyla arada gider ve gelir öyle Melisa… Tatile gittiğinden dolayı vicdanını rahatlatmaya çalışmakta olan anne.” şeklindeki notu ile çok dikkat çekti.