Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncu arkadaşlarından biri olan Mat Macgorry’le Bodrum ilçesine gelmiş olan başarılı oyunculardan Kerem Bürsin, bot ile yanaşmış olduğu kayalıklarda yaklaşık olarak 1 saat boyunca oturmuş oldu. Başarılı ve yakışıklı yuncu, kaslı vücudundan dolayı da bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Geçmiş olduğumuz gün Yalıkavak’ın açıklarına demirlemiş olduğu tekne içerisinde objektiflere yakalanan ünlü oyunculardan Kerem Bürsin, Ege Denizi’nin mavi sularının içine kendisini bıraktı. Bir süre boyunca yüzdükten sonra gelmiş olduğu teknenin boyu ile kayalıklara kadar gelip çıkan Bürsin, gözlük ile de su altını taramış oldu. Fit vücudundan dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan Bürsin, bir müddet sonra ise teknenin önünde yer alan Beşiktaş bayrağı ile de bir fotoğraf çektirmiş oldu.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı oyuncu arkadaşlarından Mat Macgorry’nin jetski üzerindeki keyfiniz bol bir şekilde fotoğraflayan Bürsin çok harika dakikalar geçirmiş oldu. Bir tane otelin karşısında demirlemiş olduğu tekneye geldiği görülen bir tane kadın arkadaşıyla da sohbet etmiş olan Bürsin’in Bodrum ilçesinde yapmış olduğu tatili objektiflere yansımış oldu.