Geçmiş olduğumuz günler içerisinde, Acun Ilıcalı tarafından kendisine düğün hediyesi şeklinde alınan ve Kuruçeşme’de yer alan evi satılığa çıkartma konusunda bir karar alan Şeyma Subaşı, Ulus’ta yer alan yeni evini de takipçileri ile açık bir şekilde paylaşmış oldu.

2018 senesinin son günlerinde Acun Ilıcalı’yla tamamen sürpriz bir biçimde boşanma konusunda karar almış olan Şeyma Subaşı, özel yaşamının yanı sıra ve Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte de isminden söz ettirmeyi aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.

Boşanmış olduğu eski eşi Acun Ilıcalı’dan, aylık olarak 125.000 Türk Lirası tutarında nafaka aldığı konusunda açıklamalar yapılan Subaşı, geçmiş olduğumuz günler içerisinde Acun Ilıcalı tarafından kendisine bir düğün hediyesi şeklinde alınan ve Kuruçeşme’de yer alan villayı açık bir şekilde satılığa çıkartmıştı.

Şu zamanlarda DJ Guido Senio’yla aşk yaşamaya devam eden Şeyma Subaşı, yeni evine taşınmış olduğunu da Instagram hesabı üzerinden açık bir şekilde duyurmuş oldu.

Ulus içerisine taşınmış olan Subaşı, yeni evinin görmekte olduğu manzarasını da takipçileri ile açık bir şekilde paylaşmış oldu.