Yeni sezon içerisinde Star TV ekranları üzerinde program sunmaya hazırlanan Seda Sayan, estetiğin dozunu biraz kaçırmış durumda. Sosyal medya hesabı üzerinden video paylaşıp aşıyla ilgili konuşmalar gerçekleştiren Seda Sayan, estetiklerinden ötürü ne gülebildi ne ise biraz mimik yapmayı başarabildi. Sanatçının söz konusu o halini görmüş olan sosyal medya kullanıcıları ‘Adeta bir hayalet gibi olmuşsun’ ifadelerine yer verdi.

Son günler içerisinde Demet Akalın’la yaşamakta olduğu sorunlarla gündem haline gelen Seda Sayan, yaptırmış olduğu estetik müdahaleler sebebiyle de gündem olmuş durumda. Yüzüne pek çok farklı estetik işlem yaptırmış olan Sayan, Instagram hesabı üzerinden son halini de paylaşmış oldu.

Yakın arkadaşlarından Safiye Soyman’la tatilde bulunan Seda Sayan, Fransız askısının yanı sıra dudak liftingi işlemleri sebebiyle çok daha değişik bir insana dönüştü. Instagram hesabı üzerinden yayınlamış olduğu videoda aşıyla alakalı da konuşma gerçekleştiren Seda Sayan’ın yüzünü oynatamamasının yanı sıra gülemiyor olması takipçilerinin dikkatinden kaçmış değil.

Seda Sayan’ın en son halini görmüş olan sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılar, ‘Uzaylıya benzemişsin’ yorumunun yanı sıra ‘Tanınmaz bir durumda’ ile birlikte ‘Birden gördüğümde çok korktum’ ve bir de ‘Bu defa estetiklerin ayarı kaçmış’ şeklinde yorumlar yazdı.