Denizli ilinde yer alan Merkezefendi Belediyesi’nin gerçekleştirmiş olduğu 30 Ağustos Voleybol Zafer Kupası Turnuvası resmi bir şekilde başlamış durumda.

Denizli ilinde yer alan Merkezefendi Belediyesi’nin tarafından gerçekleştirilen 30 Ağustos Voleybol Zafer Kupası Turnuvası ile alakalı ilk karşılaşma resmi bir şekilde gerçekleştirildi. Bu özel turnuvaya Merkezefendi Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediyesinin Başkan Yardımcısı görevinde buluna nFatih Coşkun katılım gerçekleştirdi. Kadınlar Grubu içerisinde yer almakta bulunan Denizli Anadolu Pars Spor ile birlikte Tuğçe Demirtaş ve de Takımı arasında gerçekleştirildi. Mücadelenin başlamayla alakalı vuruşunu ise Başkan görevinde bulunan Doğan gerçekleştirdi.

Sporcular için başarılar dileğinde de bulunan Başkan görevinde bulunan Doğan; ”Söz konusu bu özel turnuvamız, ilk karşılaşmayla resmi bir şekilde başladı. Turnuvamız için katılım sağlamış olan 17 tane takımımıza da başarılar dilemekteyim. Spor alanı içerisinde yer alan faaliyetlerimiz ile birlikte etkinliklerimiz her zaman aralıksız olarak sürecek. Merkezefendi ilçesi sporun da merkezi konumunda bulunacak” ifadelerine yer verdi.

Turnuva ile alakalı ödül töreni ise 30 Ağustos 2019 Cuma gününde gerçekleştirilmiş olacak.