Kraliçe 2. Elizabeth’in doğum günüyle alakalı olarak gerçekleştirilen geçit töreni esnasında, Prens Harry’nin, arkasına dönerek kendisine bir şeyler söylemekte bulunan Meghan’ı uyarma biçimi sosyal medyayı adeta sallamış oldu.

Kraliyet Ailesinin hayranları, geçmiş olduğumuz Cumartesi gününde Kraliçe 2. Elizabeth’in doğum günü esnasında Buckingham Sarayının balkon kısmında öyle bir an yakalamış oldu ki Prens Harry ile birlikte Meghan Markle sosyal medya platformlarının diline düşmüş oldu. Meghan Markle, arka tarafa doğru dönerek Sussex Dükü olan Harry’e bir şeyler söylemeye çalıştı. Sonrasında ise bunu yine yaptı. Ulusal marş başladığı esnada arkasına dönmüş olan Meghan’a kızan Harry, mimikleri ile birlikte tepki vererek ”önüne dönmesinin gerektiğini” ifade etti.

Dudak okuyucularından biri olan Tina Lannin’e bakılır ise, Harry şu şekilde demekte: “Hayır, onu yapma! Hemen önüne doğru dön.”

Tamda o an içerisinde Ulusal Marş çalmaya başlamaktadır.

Prens çok sert durumdaki bu ifadesini korumayı sürdürürken, Meghan çokta garip bir biçimde geri döndü ve yüzüne hemen manası bulunan bir tebessüm kondurmuş oldu.

Bu yaşanan olay ise sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcıların çok farklı paylaşımlar yapmasına sebep oldu.