Güzel modellerden biri olan Deniz Akkaya, son hali ile takipçilerini çok fazla korkuttu. Akkaya’nın takipçileri yorumları ile birlikte fotoğrafı beğenmemiş olduklarını da açık bir şekilde belli etti.

Deniz Akkaya’nın paylaşmış olduğu fotoğrafındaki son hali takipçilerini çok büyük bir şaşkına uğratmış oldu. Takipçileri Akkaya’nın paylaşmış olduğu son fotoğrafını adeta bir uzaylıya benzetmiş oldu. Akkaya’nın estetik yapmış olduğu ve de makyajlı durumdaki fotoğrafı takipçileri tarafından adeta bir yorum yağmuruna tutulmuş oldu. Akkaya’nın takipçilerinden bir tanesi fotoğrafın altına; ”Senin yüz kısmına neler olmuş bu şekilde ya fotoğrafı gördüğümde irkildim.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi. Takipçilerden başka bir tanesi de; ”O tam olarak nasıl bir kafadır ya nirvanaya ulaşmış bir durumda resmen.” şeklinde bir yorum yaptı.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Akkaya’nın elleri sosyal medya üzerinde gündem haline gelmişti. Ünlü durumdaki model, paylaşmış olduğu fotoğraflar içerisinde eline dikkat etmiş olan ve bu şekilde yorum gerçekleştiren takipçilerine ”Fotoğraflarımı %8000 şeklinde büyüterek hatalar arayıp en sonrasında ise ellerime takılmış olanlara… Ellerim sürekli olarak bu şekildeydi benim; yağ oranı düşmeye başladıkça daha fazla belirginleşir bu damarlar. Takılmayın sizler o konuya çok fazla. Bugün bütün dünya üzerinde sporcu kadınlar ile birlikte adamların hatta pek çok takip etmiş olduğunuz unlu namzetin elleri bu durumda. Bende istiyorum aslında bu şekilde pamuk gibi çok yumuşacık olan eller ancak bu şekilde omuza bu şekilde ellerle saygılar” ifadeleri ile yanıt vermişti.