Son zamanlarda çıkartmış olduğu şarkılar sayesinde isminden söz ettirmeyi başaran Simge Sağın, konser maratonundan fırsat bulmuş olduğu tekne turunda çektirmiş olduğu fotoğraflardan dolayı yine dikkatleri çekmiş oldu. 39 yaşında bulunan Simge Sağın, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bikinili pozları ile birlikte nefesleri kesmiş oldu.

Simge Sağın, konserleriyle ilgili maratondan fırsat bularak çok kısa bir tekne turu yapmış oldu. Siyah renge sahip bir bikini giymiş bulunan ünlü şarkıcı, çektirmiş olduğu fotoğrafları da Instagram üzerinden paylaşmış oldu.

Simge Sağın, fit bir durumdaki vücudunun yanı sıra güzelliği ile birlikte kısa zamanda binlerce sayıda beğeniyle beraber iltifat mesajları almış oldu. Beş kare fotoğraf yayınlamış olan ünlü şarkıcı, ‘Yaz’ ifadeleriyle bir mesaj yazıp, ateş emojisi koymuş oldu.

Simge Sağın, daha sonrasında arkadaşları ile birlikte çektirmiş olduğu kareyi de paylaştı. Simge Sağın, daha sonrasında ise Instagram adlı platformun hikaye bölümünden yayınlamış olduğu pozlarla da dikkatleri çekmiş oldu.