Sevenlerinin olduğu kadar sevmeyenleri de çok fazla olan Kraliyet ailesindeki küçük gelin Meghan Markle, yeni bir tane daha iddiayla karşı karşıya gelmiş durumda.

Ailedeki büyük gelin olan Kate Middleton’un, her doğumdan sonra bakımlı görüntüsü ile birlikte kameraların karşısına geçmiş olması, çocuğu olan Kate Middleton’un değil, taşıyıcı bir annenin doğurmuş olduğu gibi pek çok iddianın ortaya atılmasına da neden olmuştu.

Şimdilerde ise Meghan Markle da benzeyen iddialar ile karşı karşıya kalmış bir durumda… Hakkında kendi çocuğunu taşıyıcı anneyle dünyaya getirecek olduğuna yönelik pek çok söylenti dolaşmaya başlayan Markle, her görüntüsü içerisinde boyut değiştirmekte olan karnından dolayı eleştirilerin hedefi haline geldi.

Meghan Markle ile alakalı paylaşılmış olan neredeyse her haberin alt kısmına benzeyen yorumlar yapılmakta. Kullanıcılar yorumları içerisinde, Meghan Markle’ın hala hamile olmadığını ve silikon bir karın taktırmış olduğunu ileri sürüyor.

Sosyal medyada yer alan kullanıcılar, iddialarına gerekçe bir şekilde de Meghan Markle’ın sürekli olarak büyüyüp küçülme gösteren, hatta bazı günler şekil değiştirmekte olan karnıyla birlikte küçük göğüslerini öne sürmekte. Göğüslerinin halen süt vermek için hazır görünmemekte olduğu ve bedensel durumdaki hareketlerinin bir anne adayına bakıldığında fazlasıyla rahat bir durumda bulunması da, şüphe yaratmakta olan detayların arasında yerini korumakta. O kadar ki pek çok kullanıcı, Markle’ın karnında yer alan bebekle ilgili olarak ‘Çocuğu aç mı kalacak?’ şeklinde yorum bile yaptı.

Hatta kullanıcılardan bazıları, Meghan Markle’ın sürekli olarak dar kıyafetler giyip, karnını tutmasını dahi sahte hamileliğin bir parçası şeklinde yorumladı. Fakat bu iddianın hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamakta olduğunu ifade eden büyük bir çoğunlukta Meghan Markle’ın bozulmamış olan fiziğini, çok sıkı bir yoga tutkunu olması durumuna yordu.
Uzmanlara Markle’ın sürekli olarak büyüp küçülen karnıyla alakalı olarak, bölgede yer alan kasların hareketini neden olarak gösteriyor.