Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde 2 grubun arasında çıkmış olan silahlı kavga esnasında 1 kişinin yaralandığı açıklandı.

Söz konusu bu olay ise, saatler 01:00 civarında Akhan Mahallesi içerisinde gerçekleşti. İddialara bakılır ise, mahalle içerisinde yer alan bir tane büfenin önünden alacak meselesinden dolayı bir tartışma çıktı. Tartışma ise çok kısa bir zaman içerisinde silahlı kavgaya döndü. Tabanca ile birlikte tüfeklerin kullanılmış olduğu bu söz konusu olay esnasında Hakan Y. (35) bacak kısmından yaralandı. Hakan Y., olay anında atılan kurşunların ön camıyla birlikte kaputuna isabet etmiş olduğu 09 RB 544 plakasına sahip otomobiline binip olayın yaşanmış olduğu yerden uzaklaştı. Olayın yaşanmış olduğu yere çok fazla sayıda polis ekibi de yönlendirildi. Ekipler söz konusu bu olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumdayken, silahlı kavgaya karışmış oldukları ifade edilen M. D. ile birlikte İ. G. ise ekipler tarafından hemen gözaltına alındı.

Hakan Y. ise gitmiş olduğu özel hastane içerisinde hızlı bir şekilde tedavi altına alınırken, sağlıkla ilgili durumunun iyi olduğu konusunda bilgi verildi.