Mısır asıllı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yle tekrardan barışmış olması ve hemen ardından sevgilisinin kucağında poz vermiş olması çok fazla konuşulmuş olan Şeyma Subaşı, tatilini sürdürüyor. Orman yangınlarının etkili durumda bulunduğu esnada tatiline ara vermemiş olması da çok yoğun eleştirileri beraberinde getirmiş olan Şeyma Subaşı, tekne üzerinde kırmızı renge sahip bikinisi ile çok cesur pozlar sergilemiş oldu.

Alsaloussi’yle tekrar barışmasının sonrasında teknede tatil yapmaya devam eden Subaşı bir tane videosunu paylaşıp nasıl poz vermiş olduğunu da göstermiş durumda. Ünlü olan fenomen bu söz konusu anları da ‘Bir fotoğraf olduğunu düşündüğünüz zaman video çok daha iyi çıkıyor’ şeklindeki bir notla paylaşmış oldu. Subaşı’nın video içerisinde kırmızı renge sahip bikinisi ile vermiş olduğu pozlar da dikkatleri çekmiş oldu.

Ülkemizde pek çok farklı noktada orman yangınlarını sürerken Bodrum ilçesi içerisinde tatil fotoğraflarını paylaşmayı sürdüren Şeyma Subaşı’na Deniz Akkaya’dan çok yoğun bir tepki gelmiş idi. Eleştirilere hiç bir şekilde kulak asmamakta olan Şeyma Subaşı ise teknede kırmızı renge sahip bikinisi ile cesur pozlar vermiş oldu.