Cem Yılmaz, bir müddettir aşk yaşamakta olduğu Defne Samyeli’nin sahnesine çıkıp bu sefer de bateri çalmış oldu. Yılmaz’ın şarkı sırasında yapmış olduğu da izleyen herkesi adeta kırıp geçirdi.

Geçmiş olduğumuz yıl içerisinde oyuncu ve şarkıcılardan biri olan Defne Samyeli’yle aşk yaşamaya başlamış bulunan başarılı komedyenlerden Cem Yılmaz, sevgilisine sahne üzerinde bir defa daha eşlik etti. Samyeli şarkı söylediği esnada arkasında bateri çalmakta bulunan Yılmaz, bir ara sahnede bulmuş olduğu çelik kaseyi hızlı bir şekilde kafasına geçirdi.

Samyeli’yle birlikte özel bir mekan içerisinde eğlenmekte bulunan Cem Yılmaz, sevgilisi şarkı söylediği esnada ani bir şekilde sahneye çıktı ve bateri çalmaya başladı. Kahkahalar arasında bateri çalmayı da sürdüren ünlü komedyen daha sonra ise seyircilerden almış olduğu çelik bir tane kaseyi de kafasına geçirmiş oldu. Cem Yılmaz’ı böyle görmüş olanlar ise adeta bir kahkaha krizine girmiş oldu.

İlişkilerini çok daha fazla ilerletmiş durumda bulunan Cem Yılmaz ile Defne Samyeli çifti geçmiş olduğumuz aylarda çocukları da tanıştırıp hep beraber bir tatile çıkmışlar idi.