Başarılı aktörlerden biri olan Daniel Craig’in başrolünde yer aldığı ve sürekli olarak hasılat rekorları kırmaya devam eden James Bond serisinin 25. filmi Britanya içerisinde dünya çapında tanınan Pinewood Studios içerisinde çekilmekte. 2020 senesi içerisinde gösterime girmesi konusunda planlar yapılan James Bond isimli filmin çekimleri bütün hızı ile sürerken, filmin seti içerisinde skandal bir olay yaşanmış oldu.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde film setinde yer alan kadınlar tuvaletine yerleştirilmiş durumda bir tane gizli kamera tespit edildi. İhbarda bulunulmasının ardından sette araştırma gerçekleştirmiş olan polis ekipleri, 49 yaşında olduğu öğrenilen bir tane set çalışanını da gözaltına almış oldu. Pinewood Studios’un sözcüsü ise söz konusu bu olayla alakalı olarak şu açıklamayı gerçekleştirdi; ”Yaşanmış olanları fazlasıyla ciddiye almaktayız. Durumla ilgili olarak polise ihbarda bulunduk ve açmış oldukları soruşturma kapsamında da kendilerine her bir desteği sağlamaktayız.”

Polis ekipleri de ”röntgencilik” şeklindeki suçtan soruşturma başlatmış olduğunu ve söz konusu bu olayı aydınlatmak amacıyla çalışmalarını devam ettirdiğini ifade etti.

Perşembe gününde İngiltere tahtının varisi olan Prens Charles, stüdyoya bir ziyarette bulunarak filmin başrol oyuncularından olan Daniel Craig ile birlikte Naomie Harris, Ralph Fiennes ve de yönetmen görevinde bulunan Cary Fukunaga’yle kısa süre sohbet etmiş idi.