Ardımızda bırakmış olduğumuz Temmuz ayı içerisinde Ezgi Eyüboğlu’yla ayrılma kararı alan Oğulcan Engin, çok daha yeni bir aşka yelken açmış durumda. Engin’in, sosyal medya fenomenlerinden biri olarak öne çıkan Ala Tokel’le ilişkiye başlamış olduğu iddia edildi. Tokel ise konuk olarak katıldığı bir program esnasında birisiyle konuşmamakta olduklarını ancak şu anda bir flört aşamasında bulunduklarını ifade etmişti.

Seda Sayan ile birlikte Sinan Engin’in oğlu olarak tanınan Oğulcan Engin, özel yaşamından dolayı tekrardan gündeme gelmiş durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz Temmuz ayı içerisinde Ezgi Eyüboğlu’ndan çok sürpriz bir biçimde ayrılma kararı alan oyuncu Oğulcan Engin’in ismi genç yaştaki ünlü fenomenle anılmaya başlanmış durumda.

Oğulcan Engin’in ünlü YouTuber’lardan biri olan Ala Tokel ile yeni bir aşka yelken açmış olduğu ileri sürüldü. Ünlü durumda bulunan genç ikilinin, şimdilik gözlerden uzak yerlerde buluşmakta oldukları da iddia edildi. Aşk iddialarının sonrasında ise taraflardan daha halen bir açıklama gelmiş değil.

YouTuber’lardan biri olan Danla Bilic’in bir videosuna konuk olarak katılan Ala Tokel kendisine yöneltilen, ‘Flörtün var mı?’ şeklindeki sorunun hemen ardından ‘Var, çok tatlı ilk başlangıç evrelerindeyiz’ ifadelerine yer verdi.