Çok kısa bir zamanın ardından yeni programa başlamaya hazırlanan Seda Sayan, sezondan hemen önce mavi tura çıkmış durumda. Lüks teknesi içerisinde serinlemiş olan Sayan, Ebru Gündeş şarkılarını dinlemiş oldu.

Star TV kanalında yeni bir sabah programına başlamak için hazırlıklar yapan Seda Sayan, yoğun tempodan önce arkadaşlarıyla beraber tekne turuna çıkmış oldu. Bodrum ilçesinde yer alan koyları dolaşmakta olan Eros isimli tekne, geçmiş olduğumuz gün ise Torba’ya demir atmış oldu.

Tekne içerisinde son seste Ebru Gündeş şarkıları çaldırmış olan Seda Sayan, purosunu yakarak manzarayı seyretti. Efkârlı dakikaların hemen sonrasında ise ekip Fatih Ürek şarkılarının eşliğinde dans ederek kurtlarını dökmüş oldu.

Sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu filtreli fotoğraflarından dolayı çok sık bir şekilde gündeme gelmekte bulunan Seda Sayan, bikinisiyle görüntülenmeme amacıyla denize girdiği esnada tekne personeline etrafta gazeteci olup olmadığını kontrol ettirmiş oldu. Sanatçı suyun içinden çıkar çıkmaz da pareosunu beline bağlamış oldu.