Fox Tv üzerinde yayınlanmakta olan Yasak Elma isimli dizinin oyuncusu Ayşegül Çınar, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katıldı. Özel yaşamıyla alakalı konuşmalar gerçekleştiren Çınar, saplantılı hayranlarından birisi tarafından zorla arabaya bindirilip kaçırılmaya çalışıldığını ifade etti.

Genç ve başarılı oyuncu, yaşamış olduğu korku dolu anları ise şöyle anlattı; ”Yasak Elma isimli dizi içerisinde oynadığım esnada bir tane hayranım beni fazlasıyla beğenmiş ve sonrasında ise evimi bulmuş. Evimden çıktığım esnada boş bir tane sokağa girdim yanıma araba ile yaklaştı 2 kolumdan tutarak zorla arabasına bindirdi. Arabasının arka tarafından dolaşıp gelip ”Ne oluyor” demeye bile kalmadan arabaya bindirerek kapılarını kilitlemiş oldu. Ben bu esnada bağırmaya başladığımda da ”benimle evleneceksin” diyerek arabayı sürmeye başladı. Daha sonrasında ise çantamın içerisinden telefonu aradığım esnada çantamı çekerek yırttı. Meğersem cep telefonum çantamın içindeymiş o arabayı kullandığı esnada gizli bir şekilde telefonu çıkartıp arkadaşıma hemen konumumu yolladım.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne girdiğimiz esnada polis ekipleri çevirdi ve de karakola gidip hemen şikayetçi oldum. Olay hiç bir şekilde uzamasın diye şikayetimi geri çekmek istedim şu anda tam olarak ne yaptığını da bilmemekteyim. Daha sonrasında ise menajerimin yanında yer alan bir binaya taşındım.”