Rafet El Roman’ın kızı olarak tanınan Su El Roman’ın ‘Fake Love’ isimli şarkısının klibinde giymiş olduğu kırmızı renge sahip elbise sosyal medya platformlarının da gündemi olmaya başladı. Sarı renkli bir kombin de giymiş olan genç şarkıcı, hangisinin daha fazla yakışmış olduğu şeklinde soru da sordu.

Rafet El Roman’ın kızı olarak tanınan Su El Roman’ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu en son fotoğraflar çok fazla dikkat çekmiş oldu. Babasının izinden gitme konusunda bir karar alan Su El Roman, kendi yazmış olduğu ”Fake Love” ismine sahip şarkısının klibinde vermiş olduğu pozlar ile nefes kesmiş oldu.

Bir tane sarı kombinle beraber bir tane de kırmızı elbise giyip, kameraların karşısına geçmiş bulunan Su El Roman, kendisini takip edenlere hangi kombinin daha fazla yakışmış olduğu şeklinde bir soru da sordu. Göğüs ile birlikte bacak dekoltesine sahip kırmızılı renkli elbisesi ile dört tane pozunu paylaşmış olan genç şarkıcı, ‘Klip içerisinde hangi tarzımı daha fazla beğendiniz? Kırmızı renkli olan elbise mi yoksa sarı renkli olan kombin mi?’ ifadeleriyle yazı yazdı. Su El Roman’ın söz konusu bu şarkısı dijital platformlar içerisinde de yayına girmiş oldu.