Denizli ilinde yer alan Merkezefendi Belediyesinin Engelsiz Yaşam Akademisi içerisindeki kursiyer öğrencilerle beraber aileleri, Babalar Günü etkinliği kapsamında bir araya gelmiş oldu.

Denizli ilindeki Merkezefendi Belediyesine bağlı bulunan Engelsiz Yaşam Akademisi tarafından düzenlenmiş olan bu özel etkinlik kapsamında, akademi içerisinde eğitim görmeye devam eden engelli çocuklarla birlikte aileleri de bir araya gelmiş oldu. Söz konusu bu etkinlik kapsamında öğrenciler ile birlikte aileleri ilk öncesinde birlikte yemek yediler. Daha sonra ise engelli durumdaki öğrenciler babalarına özel olarak çok büyük bir özenle yapmış oldukları ”Babalar Günü”yle alakalı hediyelerini vererek, şiirler okumuş oldular.

Şarkı eşliğiyle öğrenciler babaları ile de dans ettiler. Hareketli müzikler içerisinde de dans edip hünerleri açık bir şekilde sergilemiş olduklar. Özel durumdaki bu öğrenciler 2 saat boyunca devam eden etkinlik kapsamında aileleriyle çok güzel bir gün geçirmiş olmanın da mutluluğunu yaşadılar. Engelli durumdaki öğrencilerin babaları ise, bu şekilde özel bir etkinlik esnasında bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu dayaşadılar.