Armağan Çağlayan’ın sunmakta olduğu programa konuk olarak katılan Nilgün Belgün, seneler öncesinde Yıldız Tilbe ile birlikte Sezen Aksu’nun arasını açmış olan Uzay Hepari’yle tam tamına 1,5 sene süren aşk yaşamış olduğu itirafında bulundu. Seneler önce yaşamış olduğu ilişkisinden söz eden Belgün, ‘Ben 36 taşlarında, Uzay ise 20’li yaşlarındaydı. İlk benden ufak flörtümdür ve o dönemlerde ünlü dahi değildik’ ifadelerine yer verdi.

Ünlü oyunculardan biri olan Nilgün Belgün, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalı üzerinde yayınlanmakta olan ”Dur Bi Dinle” adlı programa konuk olarak katıldı. Özel yaşamıyla alakalı bilinmeyenleri de anlatmış olan oyuncu, kimsenin bilmemekte olduğu ilişkisinden de söz etti.

Nilgün Belgin, beraberlik yaşadığı ilk genç yaştaki erkeğin Yıldız Tilbe ile birlikte Sezen Aksu’nun paylaşamamakta oldukları adam şeklinde tanınırlık elde eden Uzay Heparı olduğu konusunda itirafta bulundu. Heparı’yla çok uzun bir ilişki yaşamakta olduğunu ifade eden Nilgün Belgün,’Yaşamımda ilk kez ufak biri bana aşık olmuştu. O ise Uzay Heparı’dır. 1987 senesi içerisinde 36 yaşındaydım, Uzay ise daha 20’lerindeydi. Mehmet Ali Erbil ile birlikte Çiğdem Tunç, Halit Akçatepe ve de Ayşen Gruda’yla beraber sahne almaktaydık. Arkamızda ise Uzay’la beraber Levent Yüksel müzik yapmaktaydı. Orda ise Uzay, bana aşık olmuştu. Kızımla ise ”genç çocuk” şeklinde tanıştırmıştım. İlk benden ufak yaştaki flörtümdür. İlişkimiz tam olarak 1.5 sene kadar sürdü. O dönemlerde ünlü bile değildik. Geçen günlerde alışveriş yaptığım esnada Uzay’ın annesi Eti’yle karşılaştım. Büyükada içerisinden de arkadaşım. Uzay’ın oğlu olduğunu fazlasıyla sonra öğrendim’ ifadelerine yer verdi.