Türk magazin dünyası içerisine bir zamanlar damga vurmayı başaran isimlerin arasında bulunan Nefise Karatay, Mehmet Ali Erbil’in ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda gerçekleştirdiği açıklamaların sonrasında bu defa da yatak pozuyla gündeme gelmiş oldu.

Mehmet Ali Erbil, bir zamanlar çok büyük bir aşk yaşayarak evliliğin eşiğinden dönmüş olduğu Nefise Karatay’la alakalı itiraflarda bulunmuş, ‘Nefise’yle beraber çektirmiş olduğumuz o çıplak fotoğraflar sebebiyle kendimi suçlu hissetmekteyim. Çok büyük bir pişmanlık yaşıyorum’ ifadelerine yer vererek çok büyük ses getirmiş idi.

Hemen sonrasında bir açıklama daha yapmış olan Mehmet Ali Erbil, itirafı sebebiyle de pişman olup, ‘O bir boşboğazlık oldu. Bu şekilde bir açıklamaya da hiç gerek yoktu. Benim içimde senelerdir bir vicdan azabıdır. Yapmış olduğum bir yanlıştı. Evli barklı ve çocuklu keşke hiç bir şekilde hatırlatmasaydık’ ifadelerine yer vermişti.

Şu zamanlarda çok mutlu bir evliliği ve beş yaşında bir tane de kızı bulunan Nefise Karatay, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla da dikkat çekmeye devam ediyor. En son tatilde, yatakta çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşmış bulunan ünlü isim, güzelliğiyle beraber de kendisine hayran bırakmış oldu.