Şarkıcılardan Metin Arolat sosyal medya üzerinden fazlasıyla konuşulacak olan bir paylaşım gerçekleştirdi. Fit vücudu ile birlikte dikkat çekmeyi başaran Arolat, 5 ay içerisinde tam 21 kilo vermiş olduğunu açıkladı.

Yaklaşık olarak 4,5 ila 5 ay gibi çok kısa bir zamanda istemekte olduğu görünüme kavuşmayı başaran Arolat, paylaşmış olduğu resimle mutluluğunu dile getirmiş oldu. Ünlü durumdaki şarkıcı resminin altına ise; ”Yağ mağ aldırma ameliyatı olmadan, mide ameliyatı mameliyatı gerçekleştirmeden yalnızca güvendiğin, bilen bir kişinin tavsiyelerine uyup 4,5 ila 5 ay arasında ”21”: kiloyu vermenin mutluluğu” ifadeleri ile çoktan unutmuş olduğum bir şey varmış. Sonuyorum içimden irice bir dana koşup çıktı ve arkasına bakmadan kaçtı. Didem’im sana yaşamımın teşekkürünü borçluyum.” şekline bir not ilave etti.

Metin Arolat, sözlerini ise şöyle sürdürdü; ”İçimde yer alan o git gide kök salan, miskileşmiş, tembelleşmiş, kendini sevmemeye başlayarak, mutlu numarası yapmakta olan adam da o dananın sırtına binerek onunla beraber gitti resmen.” ifadelerine yer verdi.

Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan 2. Sayfa isimli programa konuk olarak katılan Metin Arolat nasıl kilo vermiş olduğu şu sözler ile açıklamıştı; ”98 kilo şeklinde diyete başlamıştım, şu anda ise 78 kiloyum. Fazlasıyla güzel bir şekilde eğittim kendimi. Haşlanmış 2 tane yumurta ile güne başlamaktayım ve acıktıkça su içmekteyim. İlk 1 hafta fazlasıyla önemli. Bir hafta boyunca açlığa dayanmaktasınız ondan sonrasında ise acıkmamaya başlamaktasınız..”