Bir tane alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalanmış olan Yasmin Erbil, 235 günden beri hastanede tedavi görmeye devam eden babası Mehmet Ali Erbil’in gelecek günler içerisine taburcu olacağını açık bir şekilde duyurdu.

Müjdeli durumdaki haber Yasmin Erbil tarafından verilmiş oldu. Yasmin açıklamasında, babasının sağlıkla ilgili durumunun iyiye gitmekte olduğunu ve sadece birkaç gün içerisinde taburcu olacağını açık bir şekilde ifade etti.

Ekranların en sevilen yüzlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil, geçmiş olduğumuz sene evinin banyo kısmında düşmesi sonrasında kaburgaları akciğerine batmış olduğu gerekçe gösterilerek hızlı bir şekilde hastaneye götürülmüştü. Senelerden beri savaşmakta olduğu ”Kaçış Sendromu” isimli hastalığı da nüksettiğinden dolayı 235 günden beri hastane içerisinde yatmakta bulunan ünlü şovmen, sonunda sağlığına kavuşmuş oldu. Bu söz konusu müjdeli haberi ise küçük kızı olan Yasmin Erbil vermiş oldu.

Sözcü üzerinde paylaşılmış olan habere bakılır ise, 23 yaşında bulunan genç kız, babasının artık zor günleri geride bırakmış olduğunu da açıkça ifade ederek; ”Babam hastane içerisindeki son günlerini geçirmekte. Gelecek günler içerisinde nasip ise artık eve çıkmış olacak. Durumu ise fazlası ile iyi. Bu çok zor zamanlar içerisinde bizimle beraber olan herkese de çok teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.