Yapmış olduğu cesur paylaşımlar ile birlikte sık bir şekilde isminden söz ettirmeyi başaran televizyon yıldızlarından Kim Kardashian, kardeş olan Kourtney Kardashian ile birlikte onun çocuklarıyla tatil yapmakta. Costa Rika içerisinde ailesi ile tatil yapmaya devam eden 38 yaşında bulunan Kim Kardashian mayonisi ile birlikte de çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Yoğun bir şekilde sürdürdüğü çalışma temposuna da ara verme konusunda bir karar alan Kardashianlar denizle beraber güneşin de tadını çıkartmaya başlamış bir durumda. Tatilin ilk günleri içerisinde siyah bikinisi ile sade bulunmuş olan Kardashian, geçtiğimiz gün ise farkını açık bir şekilde ortaya koymuş olan cesur mayosu ile objektiflere yakalandı. Kim tercih etmiş olduğu bu dikkat çeken mayokinisi ile bütün gün boyunca yatta keyif yapmış olduktan sonra bir de jet ski’ye binerek onun üzerinde bir şov yaptı.

Denizdeyken bile hafif bir şekilde makyaj yapmasından dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan Kim; çocukları ile birlikte ailesiyle de zaman geçirme esnasında bakımından hiç bir şekilde taviz vermediğinden dolayı hayranlarını hiç bir şekilde şaşırtmamış oldu.