Kuşadası Belediyesinin tarafından gerçekleştirilen Ramazan Ayı etkinlikleri dahilinde düzenlenen konserde Suzan Kardeş, kendi yorumunu katmış olduğu pek çok halk ezgisini Kuşadalı hayranlarına özel olarak seslendirdi.

Ünlü ses sanatçılarından ve aynı zamanda oyuncu Suzan Kardeş, İsmail Cem Dostluk ile Barış Meydanı içerisinde gerçekleştirilen özel bir konserle Kuşadalılarla buluşmuş oldu.

Ünlü sanatçılardan biri olan Suzan Kardeş, Kuşadası içerisinde harika bir konser vermiş oldu. Kuşadalıların çok yoğun bir şekilde ilgi göstermiş olduğu konsere Kuşadası’nın Belediye Başkan Vekili görevinde bulunan Oğuzhan Turan, Belediye Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Ayşe Şerifoğlu’nun yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri de katılım gerçekleştirdi. Pek çok ünlü durumdaki sanatçının makyözü şeklinde de tanınmakta olan Kardeş, seslendirmiş olduğu eserler ve ekip arkadaşlarıyla gerçekleştirmiş olduğu sahne şovları sayesinde Kuşadalı hayranlarına unutulması çok zor bir gece yaşatmış oldu.

Konser sonrasında bir konuşma gerçekleştiren sanatçı Suzan Kardeş ise, Kuşadası içerisinde sahne almaktan ötürü çok büyük bir mutluluk duymakta olduğunu ifade ederek, davetlerinden ötürü d Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etmiş oldu. Kuşadası Belediyesinin Başkan Vekili görevinde bulunan Oğuzhan Turan, ünlü durumdaki sanatçı Suzan Kardeş’in sahne dünyasının aranmakta olan isimlerinden bir tanesi olduğuna dikkatleri çekip, Kuşadası içerisinde bu şekilde bir konser vermesinden ötürü de çok büyük bir mutluluk duymakta olduklarını ifade etti.