Boşanacak oldukları konusunda pek çok haber yapılan Beren Saat ile birlikte Kenan Doğulu konusunda herkesi şoke eden bir iddia daha ortaya atılmış durumda. İddiaya bakılır ise Beren Saat, eşi olan Kenan Doğulu’dan HIV virüsü kapmış bir durumda.

Geçmiş olduğumuz 1 seneden beri boşanma iddiaları ile gündeme gelmeye devam eden oyunculardan Beren Saat ile Kenan Doğulu konusunda akıllara durgunluk vermekte olan bir iddia ortaya atılmış bir durumda.

2014 senesi içerisinde çok romantik bir düğün yaparak evlenmiş olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çiftinin boşanacakları gündemden hiç bir şekilde düşmemekteyken yeni bir gelişme daha meydana geldi. Beyaz TV kanalı üzerinde yayınlanmakta olan ”Beyaz Magazin” isimli program içerisinde sunuculardan Canan Danyıldız’ın ifade ettiği iddiaya bakılır ise, geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde hastaneye kaldırılmış olan Beren Saat, HIV virüsünü taşımakta olduğunu öğrendi.

Başka bir çarpıcı iddiaya bakılırsa, geçmişe dönük olarak gerçekleştirilen taramalarda virüsü eşi Kenan Doğulu’dan kapmış olduğu belirlendi.

Güzel durumda bulunan oyuncu, sadece birkaç gün öncesinde çiçek seçimi yaparken muhabirler tarafından objektiflere yakalanmış, fakat kendisine evliliği konusunda yöneltilmiş olan soruların hepsini de yanıtsız bırakmıştı.