Bursa ilinin Gemlik Kaymakamı görevinde bulunan Kemal İnan’ın, dün Denizli ili içerisinde bıçaklanmış olan 2 tane oğlundan 15 yaşında bulunan Safa Akif İnan, tedavi görmekte olduğu hastane içinde yaşamını yitirdi.

Dün gece yarısında meydana gelen bu olay esnasında, iddialara bakılır ise Kaymakam görevinde bulunan İnan’ın oğullarından Safa Akif İnan (15) ile birlikte Ahmet Burak İnan (21) ve de Mehmet Buğra İnan (21)’la; A. S. K. (15) ile birlikte K. E. (16), B.Ç. (14) adlı şahısların arasında bıçaklı bir şekilde kavga çıkmış oldu.

Olay esnasında kaymakamın oğullarından bir tanesi olan Safa Akif İnan karın kısmından, öteki oğlu Ahmet Burak İnan da bacak kısmından bıçaklanmış durumdayken, Mehmet Buğra İnan’ın da darp edilmiş olduğu açıklandı. Kardeşler ambulanslar ile Pamukkale Üniversitesinin Hastanesine götürüldü. Hastane içerisinde hızlı bir şekilde tedavi altına alınmış bulunan Safa Akif İnan tedavi görmekte olduğu yoğun bakım servisinde sabaha karşı yaşamını yitirmiş oldu. Olayın sonrasında ise gözaltına alınmış olan 3 tane şüphelinin emniyet içerisindeki işlemleri sürüyor. Diğer taraftan, Denizli Valisi görevinde bulunan Hasan Karahan ile birlikte İl Emniyet Müdürü görevinde bulunan Mevlüt Demir ilk sırada olmak üzre protokolün üyeleri hastaneye gelmiş olan Kaymakam İnan’ı hiç bir şekilde yalnız bırakmamış oldu. Olayla alakalı olarak soruşturma da sürüyor.