Demet Şener son günlerde; İbrahim Kutluay’ın 2 aylık nafakayı ödememiş olduğunu iddia ederek eski eşine icra takibi başlatmış bir durumdaydı. Şener’in yapmış olduğu bu hamlesinin üstüne Kutluay, boşanmış olduğu eski eşine ”bir mağdur edebiyatı yapmakta” şeklinde yüklenmişti. İkilinin bu kavgalarına eski kayınvalide olan Naime Şener de dahil olmuş bir vaziyette. Eski kayınvalidesi de İbrahim Kutluay’a ağzını açarak gözünü yumdu.

Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın 2 aydan beri nafakayı ödememiş olduğunu iddia ederek eski eşine bir icra takibi başlatmıştı. Demet Şener’in söz konusu bu hamlesinin üstüne ise İbrahim Kutluay, boşanmış olduğu eski eşine ”4 katlı havuzlu villa içerisinde mağdur edebiyatı yapıyor” şeklinde yüklenmişti.

İkilinin gündemde bulunan bu kavgasına eski kayınvalide olan Naime Şener de dahil olmuş bir durumda. Anne Şener ise, eski damadını sosyal medya üzerinde adeta topa tutmuş bir durumda.

Naime Şener açıklamasında; ”Evden çıkartmak amacıyla çok fazla uğraştı. Çocukların alışmış olduğu bir yaşam standardı mevcut. Çocuklarının üzerine ise yeminler etti, ‘O kadın ile bir ilişkim yok’ şeklinde. Şimdi de ”Çocuklarımın psikolojisini düşünmekteyim. Medyanın önünde yemeğe götürüp çok iyi baba da olunmaz. İtibarı adeta yerlerde. Bize bu gibi durumları yaşattığından dolayı fazlasıyla üzgünüm. Allah onu ıslah etsin. İlerde çocuklarına ne anlatabilecek!”