Türk pop müzik tarzının herkes tarafından sevilen iki ismi İrem Derici ile birlikte Cem Belevi’nin aşk yaşamış oldukları yönündeki iddialara magazin basınına adeta bir bomba gibi düşmüş oldu. Aşkla alakalı iddiaların karşısında kaçamak yanıtlar vermiş olan İrem Derici, yapmış olduğu özel bir paylaşımla da dikkatleri çekmiş oldu. İrem Derici, sosyal medya platformu hesabının üzerinden ‘Evde bir misafirim var’ ifadeleriyle bir paylaşımda bulundu. Ünlü durumda bulunan şarkıcı ‘Kim?’ şeklinde soru sormuş olan bir arkadaşına da ‘3 harfli’ yanıtını verip Cem Belevi imasısında bulundu.

Ünlü şarkıcılardan İrem Derici ile birlikte Cem Belevi’nin Bodrum ilçesi içerisinde baş başa tatil yapmakta oldukları ve aşk yaşamaya başladıkları ileri sürülmüştü. Aşk ile alakalı söylentilerin hemen sonrasında İrem Derici’den dikkatleri çekmiş olan bir hamle gelmiş oldu.

Kendisine yazılmış olan ‘Ev hali’ şeklindeki yoruma ‘Misafirim var’ şeklinde bir cevap veren İrem Derici, ‘Kim?’ şeklinde sorulduğunda da ‘3 harfli’ yanıtını verip aşk imasısında bulundu. Cem Belevi ile birlikte evde olduğu konusunda imada bulunan ünlü şarkıcı, aşk iddialarıyla ilgili olarak ‘Konuşmayı hiç istemiyorum’ ifadelerine yer verse de bir taraftan da kendisi Cem Belevi’yle yaşamaya başladığı ilişkisini gündeme getirmiş oluyor.