Fox TV kanalında yayına devam eden Bir Aile Hikayesi isimli dizide rol almış olan İrem Sak, dizisinin sezon finali yapmasının hemen sonrasında tatile gitti. Yaz tatiline hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte bulunan başarılı ve ünlü oyuncu, Bodrum’un hemen sonrasında Alaçatı ilçesinde deniz ile birlikte güneşin tadını çıkartmaya devam ediyor. Tatilinden çok sık bir şekilde fotoğraflar paylaşmaya devam eden İrem Sak’ın son paylaşımını yapmış olduğu fotoğrafa ise adeta beğeni yağmaya başladı.

Güzel durumdaki oyuncu aynanın karşısında çekmiş olduğu fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Sak’ın yapmış olduğu bu paylaşıma ünlü isimler de yorum yapmaya başladı. Danla Biliç yapmış olduğu yorumda;; ”Bende niçin bu şekilde durmamıştı acaba…” şeklinde bir yorum yapmışken, Simge Sağın ise yoruma övgüler ekleyerek; ”Bebeksin sen bir bebek bebek. Çok güzel yakışmış kırmızılar üzerinde” ifadelerine yer verdi.

Ünlü senarist ile birlikte oyunculardan Gülse Birsel de fotoğrafa; ”İrem hanım bu kalıcı bir oje mi yoksa normal mi, ve normal oje ise lütfen bir marka, numara bilgisi öğrenebilir miyim? Fotoda fazlasıyla dikkatimi çekti. Teşekkürler.” şeklindeki bir yorum yazdı.

Sak tarafından instagram hesabı üzerinden paylaşılmış olan bu tatil fotoğrafı kısa zaman içerisinde sosyal medyanın da gündemine oturmuş oldu. Ve hatta paylaşımı yapılan bu fotoğraf Twitter üzerinde en fazla konuşulanların arasında birinci sıraya yükselerek Trend Topic haline geldi.