Ünlü şarkıcılardan Özcan Deniz’den yaklaşık olarak 1 ay öncesinde boşanma kararı alarak boşanmış olan Feyza Aktan’dan herkesin kafalarını karıştırmış bir paylaşım daha geldi. Aktan eski eşiyle birlikte oğlunun fotoğrafını kalp emojisi ile paylaştı.

Şarkıcılardan Özcan Deniz ve oğlunun annesi olan Feyza Aktan geçmiş olduğumuz ay içerisinde sürpriz bir karar alarak evliliklerine son noktayı koymuşlardı. Boşanmalarının üzerinden sadece 1 hafta geçmişken tekrar bir araya gelip el ele bir şekilde objektiflere yakalanan ünlü durumda bulunan çift herkesin kafasını çok fazla karıştırmıştı.

Bodrum ilçesi içerisindeki tatillerine ara vermeden devam etmekte bulunan Aktan ile Deniz oğulları olan Kuzey’le beraber deniz ve de güneşin tadını çıkartmaya devam ediyorlar. Feyza Aktan, geçmiş olduğumuz sosyal medya hesabı üzerinden boşanmış olduğu eski eşi Özcan Deniz ie birlikte oğlu Kuzey’in uyuduğu esnada çekmiş olduğu bir fotoğrafını paylaşarak kalp emojisi koydu. Deniz ise Aktan’ın yapmış olduğu bu paylaşımının altına kalp emojisi kullanarak karşılık vermiş oldu.

Geçmiş olduğumuz sene içerisinde Mart ayında hayatlarını birleştirmiş olan, bu sene içerisinde Haziran ayına gelindiğinde de boşanma kararı alan Deniz ile birlikte Aktan, çocukları Kuzey’le ilgili olarak ortak velayet almışlardı.