Hollywood’daki en güzel kadınlarından bir tanesi olan 46 yaşında bulunan Sofia Vergara, Instagram hesabı üzerinden üstsüz durumdaki fotoğrafını paylaştı, hayranları ise adeta mest oldu.

Senelere adeta meydan okumakta olan görüntüsü sayesinde çok büyük bir beğeni toplamayı başaran Hollywood yıldızlarından Sofia Vergara, Instagram hesabı üzerinden üstsüz fotoğrafını açık bir şekilde paylaştı.

Sosyal medya hesapları üzerinden çok sık bir şekilde 90’lara ait oldukça cesur pozlarını paylaşmaya devam eden güzel yıldız, kısa zaman içinde 400.000 tanenin daha üstünde bir beğeni almış oldu. Tam ismi Sofia Margarita Vergara olduğu bilgisine ulaşılan Kolombiya doğumlu olduğu açıklanan oyuncu, fazlasıyla düzgün fiziği ve özgüvenli tavırları sayesinde milyonlarca kişininde hayranlığını kazanmış oldu.

Cüretkar özel pozlar vermekten hiç bir şekilde çekinmeyen ateşli oyuncu, pek çok defa Emmy ile Altın Küre’ye de aday olarak gösterildi. Vergara’nın başarılı durumdaki kariyer yaşamı içerisindeki en çok bilinen rolü ise, Modern Family isimli dizide yer alan Gloria Pritchett isimli karakterdir. 1 tane çocuk annesi olan başarılı ve güzel oyuncu, 2015 senesinden bu yana meslektaşlarından biri olan Joe Manganiello’yla çok mutlu bir evlilik devam ettiriyor.