Sosyal medya fenomenlerinden biri olarak tanınan Reynmen, şu dönemlerde de Bodrum ilçesinde tatilin tadını çıkartmaya devam ediyor. Instagram platformu üzerinden tatilinde paylaşımlar yapmayı ihmal etmemekte olan Reynmen’in, 2019 senesindeki Miss Turkey World’un birincisi olarak öne çıkan Simay Rasimoğlu’yla aşk yaşamakta olduğu iddia edilmiş durumda. Ünlü olan modelin yapmış olduğu paylaşımda görülen gözlüğün, Aktaş’a ait durumda bulunduğu ve ikilinin beraber tatil yapmakta oldukları da konuşulmaya başlanmış oldu.

Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Reynmen nikiyle tanınan Yusuf Aktaş, sıcakların artış göstermesiyle beraber soluğu Bodrum’da almış oldu. Çok sık bir şekilde sosyal medya üzerinde yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelmekte bulunan Aktaş, bu defa tatil pozları ile kendisini takip edenlerin dikkatini çekmiş oldu. Fenomenin paylaşımında yer alan bir detay ise sevgilisi olduğu iddialarını güçlendirmeye başladı.

Fenomenin tatilinden yapmış olduğu paylaşımında kullanmakta olduğu gözlüğün, aynı gün havuzun başında bikinili pozunu paylaşmış olan 2019 senesinin Miss Turkey World’un birincisi olmayı başaran Simay Rasimoğlu’nun fotoğrafında çıkmış olması aşk dedikodularına da sebep oldu. Özel yaşamlarıyla gündem olmakta bulunan ikilinin, aynı mekan içerisinden fotoğraf atmış olması da iddiaları çok daha fazla alevlendirmiş oldu.