Uzun bir zamandan beri Kenan Doğulu ile boşanacak oldukları konuşulmaya başlanan oyunculardan Beren Saat, geçmiş olduğumuz gün arkadaşı ile objektiflere yakalandı. Muhabirler tarafından sorulan ısrarlı sorular üstüne rahatsız olduğu gözlemlenen Saat’in gergin durumdaki anları da çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Güzel ve başarılı oyunculardan biri olan Beren Saat ile başarılı şarkıcılardan Kenan Doğulu, 2014 yılında nikah masasına oturmuşlardı. Evliliklerini sürekli olarak gözlerden uzak yaşamakta bulunan ve kısa bir zamandan beri boşanma haberleri ile gündeme gelmeye başlayan Beren Saat, geçmiş olduğumuz gün kız arkadaşlarından biriyle objektiflere yakalandı. Muhabirleri bir anda karşısında görmüş olan başarılı oyuncu, evliliğiyle alakalı sorulardan ötürü biraz gerilmiş oldu.

Boşanma haberleri ile alakalı olarak hiç bir şekilde açıklama gerçekleştirmeyen başarılı oyuncu, geçtiğimiz gün yapmış olduğu ”Size sıradan biri gibi davranan insanları asla sevmeyin” şeklindeki paylaşımından dolayı herkesin kafasını çok karıştırmış oldu.

Paylaşımı gerçekleştirdikten çok kısa bir zamandan sonra objektiflere yakalanan Beren, kendisini görüntülemekte olan basın mensuplarına ise güler yüzlü bir biçimde selam verdi. Fakat başarılı oyuncu, evliliğiyle alakalı olarak gelmiş olan sorular üstüne çok gergin anlar yaşamış oldu. Muhabirlere ısrar ile teşekkür etmiş olan ve özel yaşamıyla alakalı olarak konuşmayı istememekte olduğunu ifade eden Saat, kız arkadaşına sarılıp basın mensuplarının yanından hızlı bir şekilde uzaklaştı.