Star TV kanalının severek izlenmekte olan başarılı dizilerinden İstanbullu Gelin 87. son bölümüyle birlikte final gerçekleştirmiş ve izleyenleri hem çok ağlatmış hem ise çok fazla güldürmüştü. İstanbullu Gelin finali içerisinde yer alan bir sahnede yapılmış olan hata da sosyal medyanın diline düşmüş bir durumda.

İçten bir şekilde çok samimi, değişik bir senaryosu ve de başarılı oyunculukları sayesinde 3 sezondan beri Star ekranları üzerinde karşımıza çıkan dizi İstanbullu Gelin çok uzun bir zaman boyunca akılda kalabilecek bir final ile izleyicilerine veda etmiş oldu. Esma Boran’ın ani bir şekilde ölmesiyle sarsılmış olan konakta yaşananları izleyiciler hem çok fazla gülerek hem ise ağlayıp izlemiş oldu.

Süreyya, şarkıcı olarak artık sahnelere çıkmaya başlamış bir durumda ve turneye çıkmıştı. Annesine ise babası ile birlikte doğum günüyle alakalı olarak sürpriz bir pasta yapmış olan Yaz ile Faruk, Süreyya’yı ise görüntülü bir şekilde aradı. Mutfak içerisinde pasta yapmakta bulunan baba ve kızın sevimli durumlarına, Süreyya çok fazla güldü ancak ekran başında yer alanlar ise yapılmış olan hataya daha da fazla güldü! Görüntülü bir şekilde yapılan konuşma esnasında Süreyya, baba kızı izlediği esnada ekrana gelmiş olan görüntüde bir cep telefonunun yer alması izleyen herkesi de şoke etti! Kamerayla çekilmiş olan görüntü, görüntülü bir telefon ekranı gibi kullanılmıştı ancak karşıda yer alan kişinin bu şekilde bir görüntü izlemesi olanaklı değildi! Aslına bakılır ise sahne doğru bir kareyle başlamıştı. Yani aslında 2 insanın görüntülü konuşma esnasında görmüş olduğu ekran görüntüsü normal bir durumdaydı. Fakat sahnenin devam sahnelerinde araya girmiş olan kısa zamanlı bir görüntü içerisinde Faruk’un elinde telefon bulunan durumu bir kaç saniyelik bile olsa çok fazla dikkat çekmiş oldu. Sahne içerisinde direkt bir şekilde telefon görüntüsünü kullanmanın yerine, kameranın açısını kullandıkları için, ortaya bu şekilde tuhaf bir durum çıkmış oldu. Durumu farketmiş olan izleyiciler ise sosyal medya üzerinde bu tuhaflığa vurgu yapmış oldular.