Çok uzun bir zamandan beri ekranlardan uzakta kalmış olan Ferdi Tayfur, son imajından dolayı sosyal medya platformları üzerinde adeta gündem olmuş durumda. 75 yaşında bulunan Ferdi Tayfur, beyazlamış sakallarının yanı sıra saçları ile birlikte adeta çok daha farklı birine dönmüş oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene organ bağışı yaptırmış olan Türk müziğinin unutulması zor isimleri arasında yer alan Ferdi Tayfur, uzun bir zamandan beri gözlerden uzak bir hayat yaşamaya devam ediyor. Zamanının çok büyük bir kısmını evinde geçirmeye devam eden ünlü sanatçı Ferdi Tayfur’un en son hali ise çok fazla dikkat çekmiş durumda.

Sanatçının tıpkı kendisi gibi şarkıcı olarak tanınan kızı Tuğçe Tayfur, sosyal medya hesabı üzerinden babasının beyazlamış sakallarının yanı sıra saçları ile birlikte yeni imajını da paylaşmış oldu. Tayfur, babasının söz konusu bu fotoğrafının altına ‘Ferdi Baba’nın hepinize selamı var’ şeklinde bir not ilave etti. Usta durumdaki sanatçının bu en sol haline de sevenlerinden adeta beğeni ile birlikte yorumlar yağdı.