Denizli ili içerisinde bir şahıs, çocuk parkının yer altına yer alan su motorunun olduğu bölüme girip fare zehrini içtikten sonra sokak ortasında ani bir şekilde bayıldı.

Kentteki en işlek noktası içerisinde yaşanmış olan bu olay esnasında hastaneye götürülen şahıs hızlı bir şekilde tedavi altına alındı. Edinilmiş olan bilgilere bakılır ise, söz konusu bu olay Sırakapılar Mahallesi’nde yer alan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üstündeki Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleşti. İddialara bakılır ise, şahıslardan biri tarafından tehdit edilmiş olduğunu iddia eden F. M. (62) adlı kişi çocuk parkındaki su motorunun yer aldığı yer altındaki bulunan yere girdi ve burda ise fare zehrini içti. Hemen sonrasında buradan çıkmış olan şahıs sokak içerisinde bir zaman boyunca yürüdükten sonra bayıldı ve yere düştü. F. M.’nin düştüğünü gören vatandaşlar durumla ilgili olarak hemen polis ile birlikte 112 Acil Servise ihbarda bulundu. İhbarda bulunulmasının hemen ardından olayın yaşandığı yere intikal eden polis ekipleri yerde fare zehriyle birlikte ambalajı gördükten sonra şahsın intihar etme girişiminde bulunmuş olduğunu anladı. Sağlık personeli F. M.’ye ambulans içerisinde gerçekleştirmiş olduğu müdahalenin sonrasında şahsı hızlı bir şekilde Denizli Devlet Hastanesine götürdü.

Söz konusu bu olayla alakalı soruşturma başlatılmış bir durumdayken, şahsın su motorunun yer aldığı yer altında bulunan yere tam olarak nasıl girmiş olduğu da belirsizliğini korumakta.