TRT1’de yayınlanmakta olan Masumlar Apartmanı adlı diziden ayrılmasından dolayı günlerce konuşulmuş olan Farah Zeynep Abdullah, çok daha yeni bir aşka yelken açmış oldu. Oyuncunun yeni ilişki yaşamaya başladığı sevgilisinin ünlü rapçilerle çalışmakta olan müzik prodüktörlerinden Efe Çelik olduğu bilgisine ulaşıldı

Ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde kavga etmekte bulunan köpekleri ayırmaya çalıştığı esnada parmakları kesilmiş olan dikiş atıldığı öğrenilen oyunculardan Farah Zeynep Abdullah aşk yaşamından dolayı yeniden gündem olmuş durumda. Abdullah, ”DJ Artz” lakabına sahip olan müzik prodüktörlerinden Efe Çelik’le aşk yaşamaya başlamış oldu.

Çiçeği burnunda olan genç aşıkların beraber çekilmiş ilk karesine ise Snob Magazin ulaşmış oldu. Mutlu bir beraberlikleri bulunan çift, ilişkilerini şu zamanlarda gözlerden uzak yaşamaya gayret ediyor.

2 Ekim 1989 senesi içerisinde Adana ilinde dünyaya gözlerini açmış olan Efe Çelik’in tanıdık biri olduğu da ortaya çıkmış oldu. Çelik, genel olarak Ezhel ve de Bugy’le yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tanınmakta. Old School Reggae ile birlikte Trap ve de Anadolu sesiyle birleşmiş olan Boom-Bap tarzı sayesinde Türkiye’de pek çok farklı sanatçıya katkıda bulunmuş oldu.