Güzel oyunculardan biri olan Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabı üzerinden ”Binlerce defa evet” şeklinde bir not yazarak paylaşmış olduğu fotoğraf ile birlikte takipçilerinin kafasını çok fazla karıştırmış oldu.

Rol almış olduğu diziler ile birlikte sıkça gündeme gelmeye başlayan başarılı oyunculardan Nesrin Cavadzade, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğrafın alt kısmına ise ”Binlerce defa evet” şeklinde bir not düşmüş oldu.

Paylaşım yapılmasının hemen sonrasında ise takipçileri, geçtiğimiz sene içerisinde Alihan Bey’le beraber olan oyuncunun evlilik teklifi almış olduğunu ve bu teklife de ”evet” cevabını vermiş olduğunu ifade eden yorumlar gerçekleştirmeye başladı. Nesrin Cavadzade tarafından ise bu konuyla alakalı olarak henüz hiç bir şekilde açıklama yapılmadı.

Nesrin Cavadzade ise, en son sezon finali yapmış olan Yasak Elma isimli dizi içerisinde giymiş olduğu kıyafet üstünden çok esprili bir paylaşım gerçekleştirmişti. Dizi ile alakalı hazırlanmış olan kombini çok fazla beğenmiş olan ve kendisine çok fazla yakışmakta olduğu konusunda bir düşüncesi bulunan Cavadzade o esnada çekilmiş olarak bir kare fotoğrafını ”Bu kombin ile birlikte kariyerimi zirvede bırakmış olacağım bu akşam” şeklindeki bir not ile açık bir şekilde paylaşmıştı.