Denizli ilinin Çivril ilçesi içerisinde mahalle kahvehanesini işletmeye devam eden ve eşine yardım etme konusunda isteği bulunan kadın, 4 ay geçtikten sonra iş hususunda kendisine rest çekmiş olan eşine inat olsun diye kahvehaneyi kendisi işletmeye başlamış oldu. 3 tane çocuk annesi olduğu açıklanan kadın çocuklarına kahvehane içerisinde bakmaktayken çocukları da çay ile birlikte içecek servisi gerçekleştiren annelerinin arkasından bir türlü ayrılmayarak ona yardım etmekte.

Çivril ilçesi içerisinde köy kahvesini çalıştırmaya devam eden eşine yardımcı olma konusunda isteği bulunan 3 tane çocuk annesi Bahar Özel (30), 4 ay geçtikten sonra kahveyi tek bir başına çalıştırmaya başlamış oldu. Çivril ilçesinin Sundurlu Mahallesi üzerinde yaşamını sürdüren Özel, köyde yer alan kahveyi tek başına çalıştırmakta. 3 tane çocuk annesi olduğu açıklanan kadın ilk başlarda biraz zorlansa bile hem bu işe hem ise erkek ağırlıklı durumdaki bir ortama alışmış olduğunu açık bir şekilde ifade etti.

10 sene öncesinde Sundurlu Mahallesi içerisinde yaşamını sürdüren Mehmet Özel ile dünya evine giren ve köye yerleşme konusunda karar almış olan Özel, mahalle kahvesini çalıştırmaya devam eden kocasına yardım edebilmek maksadıyla başlamış olduğu kahvecilik işinde adeta patron oldu. Özel aile bütçesine az da olsa bir katkı sağlayabilmek ve kocasının iş yoğunluğunu biraz da olsa hafifletmek için kahvehanede çay dağıtmaya başlamış olduğunu belirtti.