Ünlü Youtuberlardan biri olan Enes Batur, geçmiş olduğumuz ay oyunculardan Damla Aslanalp’le düğün fotoğraflarını paylaşmış ve evlenmiş olduğunu açıkça duyurmuştu. Fakat Batur’un takipçileri de ilk sırada olmak üzere bir çok kişi bu evliliğin hiç bir şekilde gerçek olmadığını yeni çıkmış olan Enes Batur Gerçek Kahraman isimli sinema filminin bir reklam çalışması olduğunu ileri sürmüştü. İddialar ise tamamen doğru çıkmış oldu ve Batur, bir tane video paylaşıp evlenmediğini ifade etti.

21 yaşında bulunan Youtuber Enes Batur vermiş olduğu evlilik haberi ile birlikte takipçilerini çok fazla şaşırmıştı. Evlenmiş olduğunu duyurmuş olan Batur, nikah fotoğraflarıyla birlikte davetiyesini de paylaşmış ve hatta sadece yakın dostlarının katılmış olduğu bir kır düğünü dahi organize etmişti. Davetiyeyi paylaşmış olduğu an itibariyle pek çok takipçisini evleneceğine inandıramamış olan Batur, katılmış olduğu canlı yayınlar esnasında dahi evliliğinin tamamen gerçek olduğunu ileri sürmüştü. Fakat dün bir tane video paylaşmış olan fenomen evlilikle alakalı iddialara da son noktayı koymuş oldu.

Şaka yapmış olduğunu ifade eden Batur açıklamasında; ”Şu zamana kadar evlenmiş olduğumuza halen, ciddi bir şekilde inanan var ise onlardan çok özür diliyorum. Lakin sizler bana evlen evlen şeklinde bir baskı yaptınız. Yapmış olduğum yalnızca ufak bir şakaydı” ifadelerine yer verdi.

Diğer taraftan YouTube kanalı üzerinden bir video paylaşmış olan Enes Batur, sahte düğünle alakalı perde arkasını da tek tek anlatmış oldu.