Denizli ilinin Emniyet Müdürü görevinde bulunan Mevlit Demir, Kale isimli ilçeyi ziyarette bulunarak ilçe içerisinde görev yapmayı sürdüren polisler ile bir araya gelmiş oldu.

İlçe Emniyet Amirliği içerisinde Emniyet Amiri görevinde bulunan Murat Baştürk tarafından karşılanmış olan Demir, ilçe içerisindeki asayişle birlikte trafik işleyişi konularında bilgiler aldı. Kale’nin fazlasıyla huzurlu bir ilçe durumunda olduğunu ifade eden Demir, polis ekiplerinin huzurla birlikte güven ortamının tesisi konusunda vatandaşlarla beraber çalışıp bunu gerçekleştirmekte olduğunu da belirtti.

İlçede yer alan güven ile birlikte huzurun devamı amacıyla vatandaşların çevreleri içerisinde görmüş oldukları olumsuzlukları polis ekipleriyle paylaşmalarının çok önemli olduğunu da vurgulayan Demir sonrasında ise; ”Bizler emniyet teşkilatı olarak vatandaşlarımızın huzurla birlikte güven içinde yaşamlarını devam ettirebilmeleri amacıyla 7 gün ve 24 saat esası ile çalışmaktayız. Destekleriyle birlikte duyarlılıklarından ötürü de vatandaşlarımıza teşekkür etmekteyim.” ifadeleri ile konuştu.

İl emniyet müdür yardımcılarından Ahmet Özçelik ile birlikte Ömer Yılmaz’ın da hazır bulunmakta olduğu bu ziyaret esnasında,””Gayretler sizden hizmet ise bizden” isimli proje kapsamında özel bir şekilde dizayn edilmiş minibüsten polislere ikramlar gerçekleştirdi.

Kale ilçesinde ayrıca ilçenin protokolü, Kaymakam görevindeki Murat Güneş tarafından organize edilmiş olan program esnasında bir araya gelmiş oldu.

Kale Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Mehmet Salih Sağınç, Pamukkale Üniversitesinin Kale Meslek Yüksekokulu Müdürü görevinde bulunan Profesör Doktor Ersan Öz, İlçe Emniyet Amiri görevinde bulunan Murat Baştürk ve öteki daire amirlerinin katılmış olduğu bu etkinlik kapsamında, ilçenin problemleri de ele alınmış oldu.