Bir dönemlerde en fazla izlenmeyi başaran dizilerinden biri olarak rekor kıran ve izleyicilerinin tarafından hala unutulmamış durumdaki Sihirli Annem isimli dizi Twitter platformunun TT listesi içerisinde 1 numara oldu.

Bir dönemin en fazla izlenme rekorunu elde eden çocuk ile gençlik dizilerinden bir tanesi olarak bilinen Sihirli Annem aradan seneler geçmiş olmasına karşın halen hatırlanmayı sürdürmekte. koca bir nesilin hafızası içerisinde yer edinmiş olan Sihirli Annem isimli dizi sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmayı başardı.

2003 senesi içerisinde yayınlanmaya başlamış olan bu dizi 4 sezon süresince ekranda kalmayı sürdürmüştü. Absürd konusu ile birlikte dikkat çekmekte olan dizide sihirli güçleri bulunan Betüş aynı zaman içerisine çok iyi bir anne idi. Usta oyunculardan Suat Sungur’un canlandırmakta olduğu Avni karakteri de Betüş ile birlikte annesinin peri olduğunu bilmekte fakat kimseyi bu duruma inandırmayı başaramıyordu. Başrollerini ise İnci Türkay ile birlikte Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Gizem Güven, Gül Onat, Süeda Çil, Suat Sungur, Zeynep Özkaya, Buğra Özmüldür ve Jess Molho’nun paylaşmış olduğu bu dizi, 2003 senesi içerisinde yayınlanmaya başlamış ve tam 4 sezon boyunca a ekranlarda kalmıştı. Bir kuşağın etkisi ile büyümüş olduğu fantastik durumdaki dizilerden Sihirli Annem aniden sosyal medya üzerinde tekrardan gündem olmuş durumda. Sihirli Annem isimli dizinin hayranları diziyi Twitter üzerindeki TT listesi içerisinde 1 numara yapmış oldu.